2013’de Bayrampaşa’da faaliyetlerine başlayan YOSUN Çorap, üstün çorap kalitesini yeniliklerle tanıştırarak, hızla büyümesini sürdürdü. YOSUN Çorap  bugün bir çok ülkeye ihracat yapmaktadır,İstanbul 'da Mahmutpaşa'da  satış mağazası ve İkitelli organize sanayi bölgesinde  üretim yapmaktadır.YOSUN çorap bünyesinde  GOLDEN BEE - YOSUN - MKB - BAYKAR markaları ile üretim yapaktadır.

       YOSUN Çorap , çorap alanında tüm yaş gruplarına hitabeden çorap ve külotlu çoraplar üretmektedir. Pamuk, Modal, Bambu vb iplikleri kullanarak, en yaratıcı ve modern tasarımlarla, en iyi kalitede çorap ve külotlu çorap üretebilmekteyiz.Üretime başladığımız yıllardan itibaren  Rusya, Ukrayna Kırgızistan ve Azerbaycan gibi Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine de ihracat yapmaktayız. Her zaman size en iyiyi sunabilmek için çalışıyoruz. YOSUN çorap olarak hedefimiz, Müşterilerimize kaliteli, titiz ve değişik tasarımlara sahip çoraplar sunmak ve aynı zamanda ülkemize değer ve kaynak yaratan örnek bir kurululuş olmayı kendimize hedef seçtik, doğaya saygı ilkesiyle müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı, yenilikçi ve kaliteli sunumları ile uluslararası bir marka olmayı, her geçen gün daha fazla istihdam sağlayarak , bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmayı kendimize ilke edindik. 

        YOSUN çorap Yatırımlarına devam ederek , büyümeye ve bir aile olarak daha uzun yıllar pazarındaki yerini korumaya devam etmeye çalışacaktır. Saygılarımızla,